Lajme

14 May 2017

Ja si Ludacris e ka surprizuar nënën e tij për ditën e gruas

Ludacris ka surprizuar mamanë e tij Roberta Shields pasi i ka rimodeluar të gjithë shtëpinë. Në bashkëpunim me show-n televiziv “My Houzz” reperi dhe aktori ka dekoruar apartamentin në Atlanta të nënës së tij në kohë për Ditën e Nënës (14 maj).
Mila Kunis, Ashton Kutcher dhe Kristen Bell janë disa nga personalitetet e tjerë të njohur që po ashtu kanë surprizuar familjarët e tyre me rinovimet në “My Houzz.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com