Lajme

11 February 2019

Ja si e përshëndeti fitoren e Dua Lipës ish i dashuri i saj Ledri Vula

Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi.
Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur sukses në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, duke fituar plot dy çmime. Dua ka marrë shumë urime nga familjarët, fansa, miq dhe kolegët, por një urim ka ardhur edhe nga ish i dashuri i saj Ledri Vula.
Këngëtari i njohur ka vendosur ta uroj publikisht, duke i bërë një një koment në foton e Duas pas përfundimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve.
“Urime”, ka shkruar Ledri në foton e publikuar nga Dua pas marrjes së çmimeve. Përpos reperit, edhe mamaja e tij e ka uruar këngëtaren bukuroshe.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com