Lajme

21 July 2017

Ja si qendron e vërteta mbi postimin e Luiz Ejllit

|
By
|
0 Comment
|

Në fund të muajit të kaluar lajmi se Luiz Ejlli u nda e dashura e tij prej vitesh, vajza e Jozefina Topallit, Megi mori dhenë.Në një postim të tijin ditën e djeshme ai ka shkruar se po e merr veten.Pas kësaj të gjitha portalet i interpretuan sikur këngëtari po merr veten nga ndarja,por në fakt asnjë nuk e vuri re që ai kishte dëmtuar dorën dhe falenderonte ata që ishin interesuar për shendetin e tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com