Lajme

16 January 2017

Ja si reagon Justin Bieber kur pyetet për lidhjen e Selenës me The Weekend

|
By
|
0 Comment
|

Justin Bieber ka qënë personazhi tjetër që njerëzit janë të interesuar të dinë për lidhjen e Selena Gomez dhe The Weekend. Ai është pyetur nga gazetari TMZ se cfarë mendon ai për këtë lidhje,ai u c’orientua saqë në një moment ai ngatërroi rrugën. Kur fansat i kërkuan foto ai nuk dinte nga po shkonte.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com