Lajme

09 November 2018

Ja si u veshën engjëjt e Victoria’s Secret në sfilatën e vitit

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua sfilata e Victoria’s Secret, ku ëngjëjt e saj dhuruan një spektakël të vërtetë. Shfaqja u mbajt në  Pier 49, Nju Jork, ku Shtetet supermodelet më të njohura si Gigi Hadid, Bella Hadid dhe Kendall Jenner u rikthyen në pasarelë më në formë se kurrë.

Njëkohësisht për here të 19, sfiloi edhe  Adriana Lima dhe kjo ishte dhe hera e fundit për të. Këtë vit vihej re mungesa e Alessandra Ambrosio dhe Lily Aldridge, e cila është shtatzënë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com