Lajme

22 September 2018

Ja si u veshën vipat në dasmën e Elitës dhe Gjikos…

Dasma e Elita Rudit dhe Gjikos është padyshim një ngjarje madhështore. Pas muajsh spekulime, ata i dhanë fund beqarisë në një ceremoni e cila mund të konsiderohet magjike.

Pjesë në ditën e tyre më të rëndësishme ishin edhe shumë personazhe vip, të cilët nuk ngurruan që të postonin foto apo video nga ceremonia.  Duhet ta pranojmë se ata shkëlqyen me veshjen dhe look-un e përzgjedhur.
Shkurte Gashi

Ariana Fejzullahu

Yllka Kuqi

Nora Istrefi

Ledri Vula

Kida

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com