Lajme

11 June 2018

Jay Z dhe Beyonce befasojnë fansat: Publikojnë fotot e tyre intime nudo

Beyoncé dhe Jay-Z nisën turneun e tyre “Run Tour II” në Cardiff, Uells javën e kaluar. Gjithçka ka ecur mjaft mirë si me kostumet, koreografinë dhe muzikën të cilat ishin në sinkron përfekt me njëri – tjetrin.

Ata gjithashtu surprizuan fansat me një kolazh fotosh nga imazhet e fëmijëve të tyre , Blue Ivy 6 vjeçe dhe binjakët Rumi dhe Sir, 11 muajsh. Gjithashtu Beyonce dhe Jay Z treguan foto edhe nga ceremonia e rinovimit të dasmës së tyre private.

Por gjatë turneut të tyre ata bënë publike një foto ku dukeshin në krevat në momente intime dhe nudo. Kjo i habiti vërtet fansat.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com