Lajme

23 January 2019

Jeni gati? Këngëtarët me famë botërore do të performojnë në Kosovë!

Këtë vit në skenën e festivalit “Sunny Hill” do të ngjiten disa prej emrave më në zë të muzikës botërore.

Dj Snake, G-Eazy dhe French Montana di të jenë disa prej të ftuarve të këtij festivali këtë vit, bën me dije “Telegrafi”, dy të fundit kanë pasur edhe bashkëpunime me artiste shqiptare. French Montana me Era Istrefin ndërsa G-Eazy me Bebe Rexhën.

“Sunny Hill Festival” në Kosovë vitin e kaluar pati një boom mediatik dhe shumë atmosferë. Prezenca e Dua Lipës, Stanaj ndezi Kosovën.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com