Lajme

25 March 2019

Jeni kurioz të dini sa paguhet Elvana Gjata në koncert?/J’ua thotë Valdrin Sahiti!

Ditën djeshme stilsti i njohur Valdrin Sahiti ishte i ftuar në “Xing me Ermalin” ku përveç karrierës së tij ai foli se si mori nën menaxhim look-un e Elvana Gjatës duke treguar kështu një histori për të qeshur.

“Elvana është shumë e përqëndruar në muzikë,në vokal dhe unë ia kam sjellë fokusin edhe tek paraqitja.

E kam ndihmuar me kurimin e imazhit edhe jashtë skenës.Në fillimet tona i thashë ti kushtonte rëndësi edhe veshjes jashtë skenës.Në një rast kur udhëtonim bashkë i thashë si spo të vjen turo,20 mijë euro merr në koncert,një çantë,një peliçe një palë këpucë nuk i ke firmë,Të paktën një çantë Louis Vutton bazike duhet ta kesh patjetër.Nuk më duhet tha ksm blerë 3 të tilla online 50 euro.I thashë ose merr çantën dhe bëhu njeri ose nuk punojmë bashkë.”-u shpreh Valdrini.

Nga ky tregim ajo që ra më shumë në sy ishte sa paguhej Elvana!

 

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com