Lajme

15 April 2019

Jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë luksoze të Angela Martinit!

Që kur Angela Martini u martua me miliardierin Dragos Savulescu u zhvendos në Rumani, dhe jetesa e saj dihej si do të ishte!

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka postuar një foto në Instagram teksa shihet në shkallët e brëndshme të shtëpisë.

Duhet vetëm kjo foto për të kuptuar se si është pjesa e tjetër e shtëpisë, nuk do shumë mend! Jeni të gjithë të ftuar për një vizitë 🤓

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com