Lajme

24 February 2018

Jennifer Aniston e dëshpëruar pas divorcit me Justin Theroux

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux deklaruan publikisht ndarjen e tyre pas 7 vitesh bashkë. Por pas këtij lajmi aktorja po shihet gjithmonë e më pak në daljet publike duke preferuar pak qetësi në këtë periudhë aspak të mirë që është duke kaluar në jetën e saj. Ata që po i gjenden pranë në këto momente janë miqtë.

Jennifer është fotografuar duke dalë nga kinemaja e veshur me një pallto të zezë dhe një palë sandale klasike. Po ajo që tërhoqi vëmendjen ishte fytyra e saj e cila dukej më e trishtuar se kurrë dhe që reflektonte plotësisht gjendjen e saj shpirtërore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com