Lajme

12 February 2019

Jennifer Aniston merr urimin më të ëmbël nga ish-partneri i saj!

Ish-partneri i Jennifer Aniston, Justin Theroux do me çdo kusht që të gjithë ta dinë se ish gruaja e tij është një super femër!

Dhe në ditën e ditëlindjes së saj ai zgjodhi ta urojë kështu aktoren e njohur.

“Gëzuar ditëlindjen kësaj gruaje të fortë! Shumë të dashur, shumë të sjellshme dhe kaq gallatë. Love you B.”-shkuan ai në foton e postuar në llogarinë e Instagram-it.

Jennifer dhe Justin qëndruan bashkë për plot 7 vite, por ndonëse martesa e tyre nuk funksionoi duket se mes tyre ka ende shumë shumë dashuri.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com