Lajme

01 July 2017

Jennifer Lopez dhuron spektakël me twerk

|
By
|
0 Comment
|

Jennifer Lopez më në formë se kurrë ka shkëlqyer në performancën e saj mbrëmjen e kaluar në “Queens” për parapërgatitjet e 4 korrikut që përkojnë me ditën e Pavarsisë së Shteteve të Bashkuara.47-vjeçarja ishte e veshur me një trupore plot gurë të çmuar dhe çizme të gjata të cilat binin shumë në sy.
Ajo di shumë mirë të lidhë gjithmonë këngët me kërcimet dhe këtë ajo i dha vetes mundësinë të bënte edhe kërcimin e famshëm “Twerk”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com