Lajme

24 February 2018

Jennifer Lopez me një mesazh emocionues në 10 vjetorin e binjakëve të saj

Jennifer Lopez ka zgjedhur të organizojë një festë gjigande për 10 vjetorin e dy binjakëve të saj Max dhe Emme. Edhe pse babai i tyre Marc Anthony nuk u pa në festimet me miqtë dhe familjarët, ata janë argëtuar duke kërcyer dhe duke marrë pjesë në lorja të ndryshme. Këngëtarja e famshme gjithashtu i ka uruar binjakët e saj publikisht nëpërmjet një video të postuar në Instagram.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com