Lajme

04 November 2016

Jennifer Lopez provokuese në maksimum

Jennifer Lopez ka postuar të enjten në Instagramin e saj një selfie shumë provokuese të saj ku shfaqet e veshur me rroba banjo.

af

Një postim ky shumë i ngjashëm me atë të Kim Kardashian në 2013 që u pëlqye nga mbi 1 milion persona.
Kohët e fundit Lopez ka qenë shumë e zënë duke filmuar sezonin e dytë të ‘Shades Of Blue’.

lh
Përpos xhirimeve të filmit në New York ajo po merret me inçizimin e këngës në spanjisht me ish bashkëshortin e saj Marc Anthony.
Ylli i njohur për format e saj shumë sexy, kujtojmë që ajo ishte personi që e ktheu në trend fundshpinën e madhe, vitin tjetër do të realizojë reality show-n e kërcimit dhe një film për Griselda Blanco.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com