Lajme

10 February 2018

Jennifer Lopez tërheq vëmendjen edhe kur bën shoping

Jennifer Lopez konsiderohet si një ndër femrat më të bukura në botë, pavarësisht se ka kaluar moshën 40-vjeçare.

Ajo duket atraktive dhe gjithmonë në formë edhe në një ditë normale shopingu. Së fundmi, Jennifer është fotografuar duke vizituar dyqanet e stilistëve më me emër në Beverly Hills.

E pashqetësuar nga shikimet e njerëzve, këmgëtarja është shfaqur e veshur me një pulovër ngjyrë të kuqe, të cilën e ka kombinuar me çizme të gjata ngjyrë kafe.

Ajo çfarë bie në sy nga fotot e postuara është fakti se Jennifer është totalisht pa make up, gjë që është përpjekur ta fshehë duke vendosur syze dielli.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com