Lajme

21 February 2017

Jennifer Lopez tregon për lidhjet e saj meshkuj më të rinj se vetja

|
By
|
0 Comment
|

Jennifer Lopez ishte e ftuar në emisionin më të dashur amerikan”The Ellen DeGeneres Show” ditën e djeshme. Aty ajo u dha përgjigje pyetjeve të shumta. Ndërkohë që moderatorja j’u drejtua asaj si femër “single”,ajo thjesht buzëqeshi dhe nuk tha asgjë. Në një nga rubrikat e emisionit ku JLo duhej të zgjidhte mes meshkujve më simpatikë të Hollywood-it,në fund zgjodhi Harry Styles,këngëtari 23 vjecar i One Direction. “Edhe pse është shumë i vogël për mua ” – tha këngëtarja duke qëshur.E ndërsa u pyet për lidhjen e saj me Drake,duke qënë se edhe ai është më i ri në moshë se ajo,Jennifer u përgjigj kështu:” Unë nuk e kam kusht që të dak me meshkuj më të ri se unë,por kur më pëlqen dikush ,thjesht dal me të,pa pyetur për moshën”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com