Lajme

11 June 2017

Jennifer Lopez zbulon një talent në shtëpi

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, duket se ka zbuluar një tjetër talent në familjen e saj dhe shumë shpejt mund ta ketë konkurrente.Bëhet fjalë për vajzën e partnerit të saj, Alex Rodriguez, e cila ka provuar të këndojë në prani të 47-vjeçares dhe mund të themi se ia ka dalë mbanë.
“Jam pak xheloz për Tashin (vajza e Rodriguez), por Jennifer dukej shumë e lumtur për vajzën time”, – shkruan ish-lojtari i Yankees.

Nga video, JLo duket mjaft e impresionuar nga Natasha dhe në disa momente shfaqet edhe duke e përqafuar.Rodriguez dhe e bija janë shpërngulur në Las Vegas bashkë me Jennifer Lopez dhe fëmijët e saj, që pas bërjes publike të lidhjes së tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com