Lajme

11 October 2017

Jessica Alba shfaqet “e ëmbël” në foton e fundit

Jessica Alba, e cila shquhet së tepërmi për ëmbëlsinë që e karakterizon është e martuar me Cash Vvarren dhe është nënë e dy fëmijëve, por ndërkohë është në pritjen e ëmbël të vogëlushit të tretë.

Së fundmi vetë pronarja e Honest Company, ka postuar një foto të teksa pozon para pasqyrës dhe tregon se është në tremujorin e dytë të shtatzënisë.

Më herët kur ka folur për sjelljen ndaj fëmijëve të saj, ajo është shprehur se është mjaft strikte dhe e ashpër.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com