Lajme

21 September 2017

Jessica Simpson dehet në ditëlindjen e bashkëshortit të saj

Këngëtarja Jessica Simpson e ka tepruar me pijen gjatë festës së ditëlindjes së bashkëshortit të saj.

Fotot e realizuara nga paparacët mbrëmjen e festës, e shfaqin këngëtaren në një gjendje të keqe dhe tejet të shkujdesur.

37 vjeçarja është parë të ndihmohet nga burri i saj sportist, teksa po largoheshin nga “Craig’s Restaurant”, pasi ajo smund të ecte dot me këmbët e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com