Lajme

13 March 2018

Jeta vazhdon… Jennifer Aniston lë pas ndarjen nga Justin, feston me miket e saj

Vetëm një muaj më parë ajo u nda nga bashkëshorti i saj, Justin Theroux, pas shtatë vitesh lidhje.

Dhe duket se të gjithë mërzitjen Jennifer Aniston e ka lënë pas, dhe ka vendosur t’i rikthehet jetës normale.
Nga fotot e publikuara shihet qartë se Jennifer e ka marrë veten nga ndarja me bashkëshortin, pasi duket mjaft e qeshur dhe duke shijuar çdo minutë të festës së ditëlindjes së mikes së saj.

E veshur me të zeza dhe me flokët bjondë, ajo dukej e mahnitshme në festën e çmendur në New York.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com