Lajme

20 July 2018

Jo çdokush do rrezikonte me këto bikini, Klaudia Pepa shfaqet tejet provokuese

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa e cila njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale nuk ka hezituar të publikojë një të tillë edhe në postimin e fundit. Ajo shfaqet me një palë rroba banje që jo çdo femër do të guxonte t’i vishte.

Teksa pozon pranë bregut të detit me një fetë shalqi në dorë, ajo shfaqet provokuese dhe e gjithë vëmendja përqëndrohet tek të pasmet e saj krejtësisht të zbuluara.

It’s #anguria baby 😛

Un post condiviso da Klaudia Pepa (@klaudiapepa) in data:

Rrobat e banjës ngjyrë rozë më pika të zeza shfaqin të pasmet seksi të balerinës. Komentet kanë qënë të shumta ku nuk kanë munguar edhe ofendimet.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com