Lajme

15 November 2017

Johnny Depp pjesë e videoklipit me skena të forta seksi të Marilyn Manson

Marilyn Manson ka bindur mikun e tij Johnny Depp që të jetë pjesë e videoklipit të këngës së tij të re, që titullohet “KILL4ME”.

Ylli hollivudian shihet në një treshe me dy bukuroshe, të cilat shqyejnë rrobat e njëra-tjetrës në skena shumë provokuese.

Në videoklip, Depp hyn në një shtëpi të frikshme përpara se të takojë bukuroshet dhe gjërat të marrin një kthesë të “nxehtë”. Për më shumë ndiqni videoklipin e këngës të postuar në You Tube.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com