Lajme

11 May 2017

Johnny Depp prish xhirimet e “Pirates of The Caribbean”

|
By
|
0 Comment
|

Xhirimet e tij në Australi u shoqëruan me një debat për shkak se bashkëshortja e tij në atë kohë, Amber Heard theu rregullat.Së fundmi një burim ka deklaruar se si sjelljet e Johnny Depp kanë shkaktuar një kaos të vërtetë në xhirimet e “Pirates of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales” në Austarali në 2015.Një burim anonim ka thënë për “The Hollywood Reporter” se për shkak të aktorit hollivudian, i cili vinte në gjendje të dehur dhe gjithmonë me vonesë, xhirimet duhet të shtyheshin, duke shkaktuar një kaos të vërtetë.Sipas po të njëjtit burim, Depp kishte zënka të vazhdueshme më bashkëshorten e tij në atë kohë, Amber Heard.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com