Lajme

18 September 2018

Jona Spahiu bëhet nënë për herë të parë! Sjell në jetë një djalë

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi sepse moderatorja Jona Spahiu është bërë nënë për herë të parë. Jona ka sjellë në jetë sot djalin e saj me partnerin Frenkli Ymeri.

Buqeta me lule, tullumbace dhe një arush janë në mesin e dhuratave për të voglin e familjes. Ky është fëmija i parë për çiftin dhe sigurisht lumturia më e madhe ndaj dhe Jona ka ndarë shpesh momente të veçanta nga shtatzënia në Instagram.

|
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com