Lajme

11 June 2018

Jona Spahiu i jep fund beqarisë dhe duket si një princeshë në dasmën e saj

Moderatorja Jona Spahiu i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbullakosur. Një muaj më parë Jona Spahiu zbuloi se ishte në pritjen e ëmbël. Ditën e djeshme çifti kurorëzoi dashurinë e tij në martesë. Jona dukej si një princeshë në një fustan të fryrë i mbuluar i gjithi me detajet e luleve dhe të gurëve. Pavarësisht se fustani mbulonte disi shtatzëninë, barku i rrumbullakosur ishte i pamundur që të fshihej. Ajo dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri, organizuan një dasmë private dhe në një ambient të realizuar me idenë e natyrës. Në ceremoninë e kurorëzimit të dashurisë çifti kishin mbledhur familjarët dhe miqtë e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com