Lajme

03 May 2018

Jonida Maliqi ka një lajm të mirë… paralajmëron këngën “N’ errësirë”

Jonida Maliqi pas një pauze të gjatë në muzikë ka gati këngën dhe videoklipin e ri muzikor. “N’ errësirë” quhet kënga e re e saj, ndërsa videoklipi siç kuptohet nga sekuencat që janë shfaqur në instagram nga artistja, është realizuar në bregdetin shqiptar, ku këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan të zi, elegant, teksa prek duart e partnerit që ajo ka zgjedhur të shfaqet këtë herë në klip. Ai është modeli shumë i famshëm, Oni Pustina, me një karrierë të njohur në Itali.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com