Lajme

16 May 2018

Jonida Maliqi na njeh me idhullin e saj, ja nga kush inspirohet

Jonida Maliqi i është rikthyer sërish muzikës pas një kohe të gjatë shkëputjeje dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar projektin më të ri muzikor të quajtur “N’Errësirë”.

Krahas prurjes së saj të re, Jonida gjithashtu ka zbuluar gjatë një interviste së fundmi se nga kush frymëzohet për të krijuar muzikë dhe ajo është Sia. Këngëtarja dhe producentja e famshme është muza e Jonidës.

“Që në momentin e parë që e kam dëgjuar është një personazh që edhe pse ka pasur uljet e ngritjet e saj, ka ndikuar në artin që unë krijoj” ,-u shpreh Jonida e cila më pas e kishte të pamundur të veçonte këngën më të preferuar nga Sia.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com