Lajme

12 June 2019

Jonida Vokshi si Ermal Mamaqi, fton burrin në emision

Është bërë trend tashme. Roza Lati interviston Ritën 3 herë brenda sezonit,

Ermal Mamaqi Amin,

dhe Jonida Vokshi merr në intervistë bashkëshortin e ardhshëm.

Po pse vallë, kush është Besnik Krapi përveç se burri i ardhshëm i Jonida Vokshit? Tani pritet që Kaç Myftaraj të intervistojë zonjën Tefta.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com