Lajme

09 February 2019

Jori, modelja shqiptare që po çmend italianët

Është 23 vjeçe, e quajnë Jori Delli, shqiptare por që rritur dhe formuar si modele në Torinto te italisë.

Verën e vitit që lam pas Jori Delli u shfaq në “Sportitalia” dhe tashmë ajo është një yll në rritje.

Llogaria e saj në Instagram është mjaft aktive me foto provokuese.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com