Lajme

18 June 2018

Joshëse dhe atraktive në bikini, Dafina Zeqiri paralajmëron projektin e ri muzikor

Dafina Zeqiri ka paralajmëruar projektin e ri muzikor përmes rrjeteve sociale. Këngëtarja ka publikuar një fotografi nga xhirimet duke njoftuar në këtë mënyrë fansat se është duke përgatitur videon e re muzikore. Në imazhin e publikuar ajo shfaqet në ujë e veshur me bikini, teksa qëndron para kamerës.
Ajo shfaqet në ujë, e veshur me bikini, teksa qëndron para kamerës. Ende nuk dihet data e saktë e publikimit të këngës por me siguri do jetë një hit ashtu sikurse Dafina di të sjellë.

#FUEGO comming soon 🔥

Un post condiviso da DAFiNA (@dafina.zeqiri) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com