Lajme

31 May 2017

Ju njohim me të dashurën e re të Hamilton

Ishte në pistën e Montekarlos për të mbështetur britanikun Lewis Hamilton gjatë Çmimit të Madh të Monakos dhe disa orë pas garës së Formulës 1, Winnie Harlow u pa duke ngushëlluar atë që thuhet se është i dashuri i saj i ri.

Modelja, e cila ka një çrregullim të lëkurës, u pa me bikini në një superjaht në Montekarlo, së bashku me Bella Hadid dhe Barbara Palvin.

Winnie është fotografuar duke qëndruar pranë Lewis Hamilton në shumë momente gjatë pasdites të së dielës.
Kujtojmë që ata kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrin edhe në Kanë ku edhe janë fotografuar sëbashku duke buzëqeshur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com