Lajme

08 August 2014

Juicy J ft. Nicki Minaj, Lil Bibby dhe Young Thug “Low”

||
0 Comment
|

juicy-j-low-500x500“Bandz a Make Her Dance” eshte kenga me e suksesshme e Juicy J. Por me nje album te ri qe po vjen, Pure THC: The Hustle Continues, rreperi po kerkon te shpertheje me nje hit tjeter. Tentativa e tij e pare, perfshin Nicki Minaj, Lil Bibby dhe Young Thug ne kengen “Low”.

 

 

 

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com