Lajme

11 October 2018

Justin Bieber në gjendje jo të mirë pak mbasi lajmi për Selenën po qarkullonte në media

Pas një krize të fortë paniku, Selena Gomez është momentalisht në një institucion psikiatrik në Bregun Lindor Amerikan ku po merr gjithë trajtimet e nevojshme.

Përpos faktit që të gjithë fansat dhe miqtë janë të shqetësuar për shëndetin e këngëtares, mendja na shkoi tek ish-i dashuri i saj legjendar.

Si reagoi Justin Bieber?  Mbrëmjen e djeshme ai është parë tek sa zbriste nga makina e tij ku gjendja e tij nuk dukej aspak e mirë, gjatë gjithë kohës ai kishte mbështetur kokën në kraharorin e një djali tjetër që dukej të ishte mik i tij.

Sipas disa burimeve thuhet  se Justin pasi zbriti nga makina është parë të futet në një kishë.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com