Lajme

18 January 2017

Justin Bieber shokon me veshjen e tij femërore…

|
By
|
0 Comment
|

Pavarësisht faktit se na janë mësuar sytë të shohim ndryshime gjinish edhe në trup,ajo që na ka bërë përshtypje këtë herë ishte veshja e Justin Bieber.. Ai u shfaq në publik me veshje ekstravagante femrash,me pellush dhe me taka kaubojs,duke njohur stilin e tij na cuditi kjo veshje dhe me siguri fansat e tij kanë ngelur me gojen hapur.Duke e njohur Bieber për skandalet e shumta nuk na bën shumë përshtypje,por mos vallë kjo ka të bëjë me tërheqjen e vemendjes nga ana e tij për dicka personale dhe jo më për Selena Gomez?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com