Lajme

05 June 2017

Justin Bieber shpërthen në lot në mes të skenës…

|
By
|
0 Comment
|

Justin Bieber nuk i mbajti dot lotët ndërsa mbante fjalimin emocional në koncertin “One Love Manchester” të dielën.
23-vjeçari luajti me kitarë dhe këndoi këngën “Love Yourself” në nder të 22 viktimave, disa prej të cilëve fëmijë, që vdiqën në një sulm terrorist në koncertin e Ariana Grande në Mançester më 22 maj.Koncerti bamirës u mbajt në Emirates Old Trafford.
Gjatë performcës së tij Justin tha: “Zoti është i mirë në mes të së keqes. Zoti është i mirë në mes të errësirës. Ai ju do juve.”
Ndërsa më pas i ka kërkuar spektatorëve që të ngrejnë duart lart në nder të këtyre njerëzve që humbën jetën.
“Për familjet që i duam kaq shumë. Ngrini të dyja duart lart për t’i nderuar ata njerëz.”

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com