Lajme

23 July 2014

Justin kush ?

||
0 Comment
|

Selena Gomez and Cara Delevingne have an action packed holiday as they ride jet skis with mystery men before going parasailing togetherKush ka kohe te mendoje per ish-te dashur kur ndodhesh ne plazhin e mrekullueshem te Saint Tropez me miq te famshem dhe, pse jo, nje djale te ri simpatik.

Selena Gomez ka kaluar 22 vjetorin e saj ne juglindjen e Frances e çmendur dhe duke u rehatuar ne krahet e nje djaloshi qe nuk e kemi pare me pare. Mesa kemi mesuar djali misterioz quhet Tommaso Chiabra. Nje lajm tjeter per “cift” ? Na vjen keq fansa te Selena, por eshte koha te ecim perpara.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com