Lajme

18 April 2019

Ka gjithë publikun kundra, Luana Vjollca nuk heq dorë nga muzika!

Luana Vjollca është padiskutim një prej femrave më të komentuara në Show Biz-in Shqiptar.

 

E komentuar për format, moderimin dhe muzikën, Luana tërheq gjithmonë vëmendjen me çdo gjë që bën.

Në 15 Janar të këtij viti Luana publikoi “Boll u bo tu vujt”-  këngë cila ka mbledhur rreth 3 milion klikime.

Edhe pse komentet janë kundra muzikës dhe zërit të saj, Luana ka publikuar se po punon për një këngë të re.

Disa prej komenteve në këngët e Luana Vjollcës:

Në një foto të publikuar në Instagram ajo shihet të ndodhet brënda një studio muzikore teksa po punon për këngën e re.

Realizoi Ronaldo Sharka për MCN Radio Albania!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com