Lajme

20 September 2017

Kaia Gerber nuk di të ndalet…

Vajza e Cindy Crawford, Kaia Gerber vazhdon të tregohet impresionuese në botën e modes, teksa ka sprovuar veten në konkurrencë me modelistet superiore.

Ajo në këtë mënyrë ndjek hapat e Kendall Jenner, Gigi Hadid dhe Cara Delevingne për të pozuar për brendin Penshoppe.

Ylli i ri është paraqitur në një fustan të bukur në pozimet e saja për koleksionin e brendit filipinas duke sfiduar në këtë mënyrë manekinat e modës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com