Lajme

31 March 2018

Kaltrina Selimi publikon imazhe nga produksioni muzikor që pritet të publikohet së shpejti

Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi po i rikthehet muzikës me një projekt të ri, që do ta sjellë në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Alban Mehmeti. Produksioni i ri muzikor titullohet “Zemra jem” dhe shumë shpejt do jetë në media për publikun për të gjithë fansat e muzikës tonë. Kënga është shumë e këndshme dhe verore, e realizuar nga kantautori shumë i talentuar Irkenci.

Kaltrina ka nisur edhe xhirimet e videoklipit, ku nga fotot e publikuara ajo duket mjaft tërheqëse dhe plot elegancë në një fustan të kuq.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com