Lajme

14 March 2018

Kanye West larg zhurmës për të pasur qetësinë e nevojshme për realizimin e produksioneve të reja muzikore

Kanye West ka lënë në pritje gjithë botën e muzikës për shkak se ai ka vendosur që të shkojë në një resort skijimi.

Ai mendon se kjo gjë nuk e lejon atë të shpërqëndrohet dhe e ndihmon për tu përqëndruar tek muzika e tij. Kjo është arsyeja pse ai shkon atje për të përfunduar projektet e mëdha muzikore. Kanye dëshiron të lansojë diçka shumë shpejt.

Kanye ka kohë që po qëndron në Wyoming, dhe aty ai ka pasur praninë e disa miqve si Nas, Kid CUdi, Travis Scott dhe bashkëshortes së tij Kim Kardashian e cila i ka bërë një vizitë bashkëshortit.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com