Lajme

07 May 2017

Kanye West “lë në baltë” Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë zbuluar linjën e re të veshjeve për fëmijë të premten.
Edhe pse ylli i show-t “Keeping Up The Kardashians” plot krenari tha se bashkëshorti i saj ishte ai që dizenjoi logon, duket sikur ai nuk e suportoi maksimalisht. Pikërisht ditën e nxjerrjes në shitje të kësaj linje veshjesh, Kanye mbylli të gjitha adresat në rrjetet sociale.
Edhe pse jashtë spitalit psikiatrik duket se reperi i famshëm Kanye West nuk e ka marrë veten nga tronditja e incidentit të Paris-it.
Pasi bojkotoi eventin Met Gala duke e lënë bashkëshorten e tij të parakalojë e vetme në tapetin e kuq, West me sa duket ka reaguar ashpër kundrejt fotove pa photoshop të saj të cilat duken se ja kanë rënduar akoma më shumë gjendjen psikologjike.
Spekulohet se reperi është izoluar krejtësisht nga bota e jashtme por edhe nga ajo virtuale.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com