Lajme

10 April 2017

Kanye West sjell linjën e tij të varëseve

Reperi i njohur ka bashkëpunuar me Jacob the Jeweler për të nxjerrë një linjë prej 12 bizhuterive floriri.
“Dëshiroja të krijoja diçka që të përfaqësonte dashurinë e përjetshme.”-ka thënë Kanye për revistën U.S. Vogue.
Jacob, i cili është një nga dizejnuesit e bizhuterive të reperave të njohur, ka bërë ndër të tjera varëset e Notorious B.I.G. dhe Jay Z.
Sipas raportimeve, Kim Kardashian ka qenë duke i promovuar bizhutë e kësaj linje që në gusht të vitit të kaluar pasi i ka vendosur në daljet e saj në evente të rëndësishme.
Linjën e bizhuve të Kanye West mund ta gjeni në websit-in yeezysupply.com. Çmimet variaojnë nga $1,500 në $13,000.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com