Lajme

27 June 2017

Kanye West takon ish bashkëpunëtorët e tij në festën e kunatës

|
By
|
0 Comment
|

Pas largimit të kamerave për çmimet BET, Khloe Kardashian festoi ditëlindjen dhe sigurisht që ftoi burrin e motrës së saj Kanye West.Aty ishin dhe regjisorët e famshëm të muzikës Coodie dhe Chike.
Në një video të TMZ më poshtë, Kanye shihet duke dalë nga një klub në West Hollywood ndërsa paparacët e fotografojnë, Kanye i drejton miqtë e tij të ecin drejt festës së ditëlindjes së Khloe.”Kanye është dukshëm në një humor të madh, duke iu përgjigjur një pyetje në lidhje me çmimin tregon:”Shumë zjarr.Përsosmëri. ”
Kur ata më në fund u mblodhen, Kanye përqafon për një përqafim të shpejtë. Coodie dhe Chike. Ndërsa ata shkonin drejt klubit, Chike është i kënaqur që sheh Kanye përsëri.
Duket sikur ata të tre nuk e kanë parë njëri-tjetrin për një kohë të gjatë. Coodie dhe Chike kanë punuar në disa video muzikore për artistë si Lupe Fiasco, Joey Badass, Erykah Badu dhe të tjerë. Në fillim të karrierës së tyre, ata drejtuan videon “Through the Wire” të Kanye.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com