Lajme

20 June 2019

Kaq sexy s’e kishim parë kurrë Belindën!

Belinda Dragoti u bë e njohur si velina e Ermal Mamaqit.

Bukuroshja u kthye menjëherë në një nga vajzat më të komentuara në vend, kjo edhe për shkak të formave trupore.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video teksa shihet me bikini dhe tregon qartë të pasmet bombastike.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com