Lajme

09 June 2018

Karakteristikat e mashkullit perfekt për Trejsi Sejdinin

Ajo është përzgjedhur si përfaqësuesja e Shqipërisë në garën e bukurisë që do të organizohet në Amerikë në edicionin e 68-të të Miss Universe. Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin, e cila ka qenë e ftuar në emisionin ‘Intervista Vip’ në Tema Tv, ku ka folur më shumë për këtë eksperiencë, emocionet para dhe pas fitores, pritshmëritë për përfaqësimin në Miss Universe në Amerikë, popullaritetin në rrjete sociale e të tjera.
E pyetur nga Antoneta, bukuroshja ka treguar karakteristikat e mashkullit ideal për të, çfarë ajo vlerëson dhe çfarë nuk pëlqen tek djemtë. Për të dëgjuar përgjigjen e saj të plotë, nhdiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com