Lajme

07 April 2018

Kate Hudson përmes një video konfirmon shtatzëninë dhe gjininë e fëmijës

Shtatzënia është një lajm i bukur dhe personazhet e famshëm sado që përpiqen ta mbajnë sekret vjen një moment kur duan që lumturinë e tyre ta ndajnë edhe me fansat.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me aktoren e famshme Kate Hudson, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram lajmin se është shtatzënë dhe do të bëhet nënë për herë të tretë.

Aktorja ka dy djem Ryder 14 vjeç me ish bashkëshortin Chris Robinson dhe Bingham 6 vjeç me ish të fejuarin Matt Bellamy. Ajo tani është e lidhur prej një viti me Danny Fujikawa, me të cilin është shtatzënë në pritje të një vajze.

Aktorja lajmin e shtatzënisë e ka dhënë nëpërmjet një video-je, ku shihet çifti dhe dy djemtë e Kate, të cilët mbajnë në dorë tullumbace të mëdha, nga ku dalin tullumbace të vogla ngjyrë rozë, të cilat tregojnë edhe gjininë e bebit.

SURPRISE!!! ? If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing…I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way ?

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com