Lajme

13 March 2019

Kate Middleton veshi këmishën Gucci mbrapsht dhe e gjithë bota u fut në dilemë

Në daljen e fundit të Kate Middelton, dukesha e Kembrixhit mbante veshur një këmishë me çmim 790 paund nga Gucci.

Mediat të gjitha po shkruajnë për shkak se dukesha ka veshur këmishën mbrapsht.

Dhe dilema e ditës është nëse e ka veshur qëllimisht apo rastësisht në këtë mënyrë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com