Lajme

04 April 2017

Kate Moss është e pikëlluar,nuk e harron dot…

|
By
|
0 Comment
|

Ajo u përfshi në një romancë me Count Nikolai von Bismark në fund të vitit 2015, pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, rokeri i The Kills, Jamie Hince.

Momentalisht Kate Moss raportohet të jetë e zhgënjyer pasi është larg të dashurit 30-vjeç, pasi raportohet se ai i është nënshtuar një trajtimi “detox” në Amerikë, ku ka 2 muaj që qëndron me prindërit e tij.

Një burim për “The Sun” ka thënë: “Kate është e pikëlluar që ai është larg për kaq shumë kohë por ajo e di që është për të mirën e tij. Ajo po vuan për Nik dhe i mungon shumë që nuk e ka përkrah”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com