Lajme

14 June 2018

Kate Upton shpallet femra më seksi në botë dhe tregon arsyen e përzgjedhjes

Pak ditë më parë revista “Maxim” publikoi listën e 100 femrave më seksi në planet. Në të gjitha mediat ndërkombëtare, lajm kryesor ishte përzgjedhja e Kate Upton si femra më seksi në botë.

Kryesuesja e listës, bukuroshja Kate Upoton, tregoi hiret e saj në një seri fotosh shumë provokuese për këtë revistë. Kate ndriçoi në diellin e verës, në një set të realizuar në një ambient të shkretuar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com